ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Κ.Ε.Ε. Νο 4 – ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΣΥΓΤΕ 25-26-27-28 & 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ 2-3-4-5 & 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

admin-ajax

Αθήνα, 7 Νοεμβρίου 2019

Ανακοίνωση Κ.Ε.Ε. Νο 4

 

Η Κ.Ε.Ε αρχαιρεσιών ΣΥΓΤΕ στις 25-26-27-28 & 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ  2-3-4-5 & 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ανακηρύσσει βάσει του Πρακτικού Νο 4 τις παρακάτω υποψηφιότητες με τα ακόλουθα ψηφοδέλτια :

 

  1. «ΜΕ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΕΝΙΚΗΣ /ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΥΝΕΠΕΙΑ-ΣΥΝΕΧΕΙΑ-ΑΓΩΝΑΣ»

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΓΤΕ

 

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΝΤΩΝΩΦ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΒΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  5. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΒΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΑΒΒΑ
  8. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΜΑΝΟΥΣΗ
  9. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  10. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  11. ΓΙΩΡΓΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΔΕΚΟΥΛΟΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  14. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  17. ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΚΑΤΣΙΛΑ ΕΡΥΦΙΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΚΕΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  20. ΚΟΝΤΑΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  23. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  24. ΠΟΛΥΖΟΣ ΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΣΙΩΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  26. ΤΑΓΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  27. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΤΡΑΦΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  29. ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  30. ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  31. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  33. ΨΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  34. ΨΥΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

  1. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΜΑΝΟΥΣΗ
  4. ΓΙΩΡΓΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΤΟΕ

 

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΝΤΩΝΩΦ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΒΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  5. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΑΒΒΑ
  7. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΜΑΝΟΥΣΗ
  8. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  10. ΓΙΩΡΓΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΔΕΚΟΥΛΟΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  13. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΑΤΣΙΛΑ ΕΡΥΦΙΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΚΕΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  20. ΠΟΛΥΖΟΣ ΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΣΙΩΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  22. ΤΑΓΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΤΡΑΦΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  25. ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26. ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  27. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  29. ΨΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  30. ΨΥΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ

 

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΝΤΩΝΩΦ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΒΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  5. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΑΒΒΑ
  7. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΜΑΝΟΥΣΗ
  8. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  10. ΓΙΩΡΓΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΔΕΚΟΥΛΟΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  13. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΑΤΣΙΛΑ ΕΡΥΦΙΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΚΕΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  20. ΠΟΛΥΖΟΣ ΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΣΙΩΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  22. ΤΑΓΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΤΡΑΦΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  25. ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26. ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  27. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  29. ΨΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

      ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΩΝ

 

1.    ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

  1. «Ενιαία Τραπεζοϋπαλληλική Εκπροσώπηση Ε.Τ.ΕΚ»

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. του ΣΥΓΤΕ

 

  1. ΚΑΡΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΗΛΙΤΣΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΤΟΕ

 

  1. ΚΑΡΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΗΛΙΤΣΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ

 

  1. ΚΑΡΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΗΛΙΤΣΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

Τα μέλη της  Κ.Ε.Ε.

 

Τσιαπάρας Κωνσταντίνος

Παππά Μαρία

Κωστίκης Στέφανος

 

***Οι συνάδελφοι ενημερώθηκαν για την  ανακήρυξη των υποψηφίων από το e-mail του Συλλόγου info@sygte.gr στο προσωπικό e-mail εργασίας τους.