Τετάρτη, 1 Φεβρουαρίου, 2023

ΣΥΓΤΕ-ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ 9-10-11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Κ.Ε.Ε. Νο 2

Αθήνα 28 Δεκεμβρίου 2022

 H K.E.E. αρχαιρεσιών ΣΥΓΤΕ  στις 9-10-11 Ιανουαρίου 2023 ανακηρύσσει τις παρακάτω υποψηφιότητες με το ακόλουθο ψηφοδέλτιο:

                                                   «ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΕΝΙΚΗΣ/ΠΕΙΡΑΙΩΣ

                                                         ΣΥΝΕΠΕΙΑ-ΣΥΝΕΧΕΙΑ-ΑΓΩΝΑΣ»

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΓΤΕ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  2. ΑΝΤΩΝΩΦ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  4. ΓΙΑΝΝΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  5. ΓΚΑΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΔΕΚΟΥΛΟΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ
  7. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  8. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  9. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΛΙΑΝΑ
  10. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  11. ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
  12. ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  13. ΚΕΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  14. ΜΠΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  15. ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  16. ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
  17. ΤΑΓΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
  18. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΒΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΛΙΑΝΑ
  3. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  4. ΚΟΝΤΑΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΜΠΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  6. ΠΑΝΟΥΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ
  7. ΣΤΡΑΤΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΤΟΕ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  2. ΑΝΤΩΝΩΦ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  4. ΓΙΑΝΝΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  5. ΓΚΑΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΔΕΚΟΥΛΟΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ
  7. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  8. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  9. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΛΙΑΝΑ
  10. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  11. ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
  12. ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  13. ΚΕΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  14. ΜΠΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  15. ΠΑΝΟΥΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ
  16. ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  17. ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
  18. ΤΑΓΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
  19. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  2. ΑΝΤΩΝΩΦ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  4. ΓΙΑΝΝΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  5. ΓΚΑΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΔΕΚΟΥΛΟΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ
  7. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  8. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  9. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΛΙΑΝΑ
  10. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  11. ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
  12. ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  13. ΚΕΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  14. ΜΠΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  15. ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  16. ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
  17. ΤΑΓΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
  18. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΕΝΙΚΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΩΝ

  1. ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Τα μέλη της Κ.Ε.Ε.

Τσιαπάρας Κωνσταντίνος                  Κωστίκης Στέφανος                          Αλοϊζι Νιόβη

Τελευταία Άρθρα

Σχετικά Άρθρα